<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>Buy CLK120AA80 &#x2013; 800V 120A High Power Thyristor Module - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="5TkZIOSYa9"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/clk120aa80/"&gt;Buy CLK120AA80 &#x2013; 800V 120A High Power Thyristor Module&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/clk120aa80/embed/#?secret=5TkZIOSYa9" width="600" height="338" title="&#x300A; Buy CLK120AA80 &#x2013; 800V 120A High Power Thyristor Module &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="5TkZIOSYa9" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/1750299896211.png</thumbnail_url><thumbnail_width>447</thumbnail_width><thumbnail_height>585</thumbnail_height><description>Get the CLK120AA80 thyristor module today. 800V, 120A for power conversion, motor drives &amp; industrial controls</description></oembed>