<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>Buy FZ1200R12KE3 &#x2013; 1200A 1200V IGBT Power Module - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="44br6uhP9y"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/fz1200r12ke3/"&gt;Buy FZ1200R12KE3 &#x2013; 1200A 1200V IGBT Power Module&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/fz1200r12ke3/embed/#?secret=44br6uhP9y" width="600" height="338" title="&#x300A; Buy FZ1200R12KE3 &#x2013; 1200A 1200V IGBT Power Module &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="44br6uhP9y" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;