<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>Buy FZ1200R33KF2C - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="KehYGjD0fw"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/fz1200r33kf2c/"&gt;Buy FZ1200R33KF2C&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/fz1200r33kf2c/embed/#?secret=KehYGjD0fw" width="600" height="338" title="&#x300A; Buy FZ1200R33KF2C &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="KehYGjD0fw" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/e309ae25-cb06-4311-bb94-892a130b2f1b.png</thumbnail_url><thumbnail_width>569</thumbnail_width><thumbnail_height>450</thumbnail_height><description>FZ1200R33KF2C IGBT moduleBuy FZ1200R33KF2C onlineInfineon 3300V 1200A IGBTPrimePACK IGBT FZ1200R33KF2CFZ1200R33KF2C datasheetHigh-voltage IGBT for rail tractionIGBT for wind energy inverter</description></oembed>