<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>Buy RA30H1317M1-501 &#x2013; High-Power 30W RF Amplifier Module for 13.8V Mobile Radio Systems - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="z2y7BKI4Dv"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/ra30h1317m1-501/"&gt;Buy RA30H1317M1-501 &#x2013; High-Power 30W RF Amplifier Module for 13.8V Mobile Radio Systems&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/ra30h1317m1-501/embed/#?secret=z2y7BKI4Dv" width="600" height="338" title="&#x300A; Buy RA30H1317M1-501 &#x2013; High-Power 30W RF Amplifier Module for 13.8V Mobile Radio Systems &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="z2y7BKI4Dv" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/d1707947-9cc1-4092-bcb7-2c049684a2f1.png</thumbnail_url><thumbnail_width>1139</thumbnail_width><thumbnail_height>848</thumbnail_height><description>RA30H1317M1-501, Mitsubishi RF Module, RF Power Amplifier, 30W VHF Amplifier, Mobile Radio Transmitter Module, Buy RF Amplifier Online, Amateur Radio Power Module, Land Mobile Radio Components</description></oembed>