<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>Buy RA30H3847M1-501 &#x2013; 30W 13.8V UHF RF Power Amplifier Module for 380&#x2013;470 MHz Radios - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="ctyW6gqIZl"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/ra30h3847m1-501/"&gt;Buy RA30H3847M1-501 &#x2013; 30W 13.8V UHF RF Power Amplifier Module for 380&#x2013;470 MHz Radios&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/ra30h3847m1-501/embed/#?secret=ctyW6gqIZl" width="600" height="338" title="&#x300A; Buy RA30H3847M1-501 &#x2013; 30W 13.8V UHF RF Power Amplifier Module for 380&#x2013;470 MHz Radios &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="ctyW6gqIZl" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/691c4afb-78cc-471a-8ea5-7218e937995b.png</thumbnail_url><thumbnail_width>690</thumbnail_width><thumbnail_height>807</thumbnail_height><description>RA30H3847M1-501, Mitsubishi RF Amplifier, 30W UHF Module, 13.8V RF Power Amplifier, Two-Way Radio RF Module, LMR Amplifier Module, UHF RF Component, Buy RF Modules Online</description></oembed>