<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>Buy TD425N16KOF &#x2013; 1600V 425A High-Power Thyristor Module by Infineon - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="q9YVKcF6Le"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/td425n16kof/"&gt;Buy TD425N16KOF &#x2013; 1600V 425A High-Power Thyristor Module by Infineon&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/19/td425n16kof/embed/#?secret=q9YVKcF6Le" width="600" height="338" title="&#x300A; Buy TD425N16KOF &#x2013; 1600V 425A High-Power Thyristor Module by Infineon &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="q9YVKcF6Le" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/1750305018435.png</thumbnail_url><thumbnail_width>749</thumbnail_width><thumbnail_height>426</thumbnail_height><description>Order TD425N16KOF &#x2013; 425A, 1600V thyristor module by Infineon. Fast global shipping and expert support.</description></oembed>