<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>2MBI200N-060:Order today,ships today - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="CjGovPUL3B"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/2mbi200n-060/"&gt;2MBI200N-060:Order today,ships today&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/2mbi200n-060/embed/#?secret=CjGovPUL3B" width="600" height="338" title="&#x300A; 2MBI200N-060:Order today,ships today &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="CjGovPUL3B" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/0d275f9d-6d8d-4a24-b03f-d87b7cbf276d.png</thumbnail_url><thumbnail_width>447</thumbnail_width><thumbnail_height>417</thumbnail_height><description>2MBI200N-060, Fuji IGBT module, 200A 600V IGBT, dual IGBT module, inverter power module, motor drive transistor, buy 2MBI200N-060, Fuji Electric IGBT, 2MBI200N-060 datasheet</description></oembed>