<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>AFT23H160-25SR3 - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="WNJvFuUfq6"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/aft23h160-25sr3/"&gt;AFT23H160-25SR3&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/aft23h160-25sr3/embed/#?secret=WNJvFuUfq6" width="600" height="338" title="&#x300A; AFT23H160-25SR3 &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="WNJvFuUfq6" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/45e4c82b-6734-48a4-a6fe-7f167785e59e.png</thumbnail_url><thumbnail_width>723</thumbnail_width><thumbnail_height>725</thumbnail_height><description>AFT23H160-25SR3, NXP LDMOS transistor, RF power transistor 160W, ISM band RF transistor, RF amplifier components, AFT23H160-25SR3 datasheet, high efficiency RF transistor, buy AFT23H160-25SR3 online</description></oembed>