<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>MDD95-16N1B:Order today&#xFF0C;ships today - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="cMQTV00vDQ"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/mdd95-16n1b/"&gt;MDD95-16N1B:Order today&#xFF0C;ships today&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/mdd95-16n1b/embed/#?secret=cMQTV00vDQ" width="600" height="338" title="&#x300A; MDD95-16N1B:Order today&#xFF0C;ships today &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="cMQTV00vDQ" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/44eb85d1-b55b-47ea-9a09-c31dcf9cb2da.png</thumbnail_url><thumbnail_width>447</thumbnail_width><thumbnail_height>261</thumbnail_height><description>MDD95-16N1B, rectifier diode module, 1600V 95A diode, high-current diode, power module for inverters, MDD series diode, industrial rectifier, single-phase diode module, buy MDD95-16N1B</description></oembed>