<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>PM50RL1A120:Order today,ships today - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Gc0xETjuXS"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/pm50rl1a120order-todayships-today/"&gt;PM50RL1A120:Order today,ships today&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/pm50rl1a120order-todayships-today/embed/#?secret=Gc0xETjuXS" width="600" height="338" title="&#x300A; PM50RL1A120:Order today,ships today &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="Gc0xETjuXS" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/6ed83005-0f72-4f59-b65d-a57806998ff6.png</thumbnail_url><thumbnail_width>611</thumbnail_width><thumbnail_height>354</thumbnail_height><description>PM50RL1A120, Mitsubishi IGBT module, Intelligent Power Module, 50A 1200V IPM, inverter module, motor drive power module, buy PM50RL1A120, PM50RL1A120 datasheet, industrial control IGBT</description></oembed>