<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>RA30H4047M :Order today,ships today - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="lSPEWIZYiD"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/ra30h4047m/"&gt;RA30H4047M :Order today,ships today&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/ra30h4047m/embed/#?secret=lSPEWIZYiD" width="600" height="338" title="&#x300A; RA30H4047M :Order today,ships today &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="lSPEWIZYiD" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/ab3f894a-1705-43d8-a2a6-2e67d91af0ff.png</thumbnail_url><thumbnail_width>419</thumbnail_width><thumbnail_height>261</thumbnail_height><description>RA30H4047M, Mitsubishi RF module, 30W UHF amplifier, 400-470MHz RF power module, two-way radio amplifier, RA30H4047M datasheet, buy RA30H4047M online, RF PA module</description></oembed>