<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>TD210N12KOFS01:Order today,ships today - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="5U89RHw5LU"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/td210n12kofs01-2/"&gt;TD210N12KOFS01:Order today,ships today&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/td210n12kofs01-2/embed/#?secret=5U89RHw5LU" width="600" height="338" title="&#x300A; TD210N12KOFS01:Order today,ships today &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="5U89RHw5LU" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/1ed9c75b-3bff-4ebb-9daa-3068dfbd27c1.png</thumbnail_url><thumbnail_width>738</thumbnail_width><thumbnail_height>383</thumbnail_height><description>TD210N12KOFS01, Infineon thyristor module, 210A 1200V thyristor, phase control module, soft starter thyristor, controlled rectifier module, TD210N12KOFS01 datasheet, buy TD210N12KOFS01</description></oembed>