<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>V28C24T100BG: DC-DC Converter Module for sale - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="kTai7pTdf4"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/v28c24t100bg/"&gt;V28C24T100BG: DC-DC Converter Module for sale&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/v28c24t100bg/embed/#?secret=kTai7pTdf4" width="600" height="338" title="&#x300A; V28C24T100BG: DC-DC Converter Module for sale &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="kTai7pTdf4" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/dbdcc7a1-16b2-4188-8d72-eca5296d51f0.png</thumbnail_url><thumbnail_width>315</thumbnail_width><thumbnail_height>365</thumbnail_height><description>V28C24T100BG, Vicor DC-DC converter, 100W power module, isolated DC-DC converter, 24V output module, buy V28C24T100BG online, industrial power supply, V28C24T100BG datasheet</description></oembed>