<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>V28C5H50BL:Order today,ships today - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="b5NaNSgMDz"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/v28c5h50blorder-todayships-today/"&gt;V28C5H50BL:Order today,ships today&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/20/v28c5h50blorder-todayships-today/embed/#?secret=b5NaNSgMDz" width="600" height="338" title="&#x300A; V28C5H50BL:Order today,ships today &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="b5NaNSgMDz" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/af270749-d815-49e5-adaf-c7760e65f8c2.png</thumbnail_url><thumbnail_width>603</thumbnail_width><thumbnail_height>605</thumbnail_height><description>V28C5H50BL, Vicor DC-DC converter, 5V 50A power module, VI-200 series, isolated power supply, buy V28C5H50BL, embedded power module, V28C5H50BL datasheet, industrial power supply module</description></oembed>