<oembed><version>1.0</version><provider_name>SEMIBING</provider_name><provider_url>https://blog.semibing.com</provider_url><author_name>semibing</author_name><author_url>https://blog.semibing.com/index.php/author/semibing/</author_url><title>PH1200A280-24/T-Stock-price-PDF datasheet-Distributor - SEMIBING</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="qpkDyjuSuA"&gt;&lt;a href="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/22/ph1200a280-24-t/"&gt;PH1200A280-24/T-Stock-price-PDF datasheet-Distributor&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://blog.semibing.com/index.php/2025/06/22/ph1200a280-24-t/embed/#?secret=qpkDyjuSuA" width="600" height="338" title="&#x300A; PH1200A280-24/T-Stock-price-PDF datasheet-Distributor &#x300B;&#x2014;SEMIBING" data-secret="qpkDyjuSuA" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://blog.semibing.com/wp-content/uploads/2025/06/d887f454-0324-4a2f-afa2-28205fa09217.png</thumbnail_url><thumbnail_width>1086</thumbnail_width><thumbnail_height>828</thumbnail_height><description>buy PH1200A280-24/T DC-DC Converter,Buy PH1200A280-24/T online,Cosel 1200W power module PH1200A280-24/T,PH1200A280-24/T distributor,Where to buy PH1200A280-24/T</description></oembed>